Kongre Tarihi ve Yeri

Türkiye Travmatik Stres Kongresi, 07– 09 Aralık 2018 tarihleri arasında Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü / İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili

Kongre resmi dili Türkçe’ dir.

Kayıt Ücretleri

Kongre kayıtları web sitesinde ilan edilen ücret detaylarına uygun olarak kongre öncesinde ve kongre sırasında yapılabilecektir.

İptal ve İade Koşulları

Kayıt iptallerinin Pin Kongre’ye yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

  • 12 Ekim tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ücretlerinin tamamı iade edilecektir.
  • 16 Kasım 2018 tarihine kadar bildirilen iptallerde kayıt ücretinin %50’si iade edilir.
  • 16 Kasım 2018 tarihinden sonra yapılan iptallerde geri ödeme yapılmayacaktır.

Tüm iadeler kongre sonrasında yapılacaktır.

Kayıt ve Danışma Masası

Kayıt ve danışma masaları Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsünde 07 Aralık 2018 tarihinde açılacak ve tüm bilimsel program süresince açık olacaktır.

Yaka Kartı

Tüm katılımcılara toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Davet Mektubu

Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

Workshop

Workshop çalışmaları 7  – 8 – 9 Aralık 2018 Tarihlerinde gerçekleşecektir. 7 Aralık 2018 tarihinde ÇSM 502 numaralı salonda, 8 – 9 Aralık 2018 tarihlerinde ÇSM 504 numaralı salonda gerçekleşecektir. Konu ve  detaylar bilimsel programda yayınlanacaktır. Katılım 30 kişi ile sınırlıdır.

Katılım Belgesi

Katılım belgeleri kongre sonrasında katılımcılara mail olarak gönderilecektir.

Önemli Tarihler

Bildiri Özeti Son Gönderme Tarihi: 01 Kasım 2018